mapupcoming
16 Apr 2011 20:00 Grand Theatre, Groningen [happy 100th show!]www.grand-theatre.nl
2 Oct 2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
1 Oct 2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
30 Sep 2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
29 Jul 2010 20:00 Dance Arena Festival, Jerusalem www.hazira.org.il
24 Jul 2010 20:30 Tmuna Theatre, Tel-Aviv [+ Big Mouth]www.nivoren.com
23 Jul 2010 20:00 Tmuna Theatre, Tel-Aviv [+ Big Mouth]www.nivoren.com
21 Jul 2010 21:00 acco theatre, Acco [+ Envelope I]www.acco-tc.com
3 Jul 2010 19:00 MALTA festival, Poznan www.malta-festival.pl
2 Jul 2010 19:00 MALTA festival, Poznan www.malta-festival.pl
29 Jan 2010 19:30 Théâtre de Vanves, Vanves (Paris) [festival ARDANTHE]www.theatre-vanves.fr
25 Sep 2009  Body/Mind festival, Warszawa [Aerowaves]www.cialoumysl.pl
2 Jul 2009  Szene, Salzburg www.sommerszene.net
7 May 2009 20:00 CAPE, Ettelbruck [Aerowaves]www.cape.lu
28 Apr 2009  Lochemse Schouwburg, Lochem [DansClick]www.schouwburglochem.nl
26 Apr 2009 20:00 Mu Színház | Nincs Lehetetlen, Holland Kultfeszt, Budapest www.mu.hu
24 Apr 2009  theater 't Voorhuys, Emmeloord [DansClick]www.theater-voorhuys.nl
23 Apr 2009  Isala Theater B.V., Capelle aan den IJssel [DansClick]www.isalatheater.nl
22 Apr 2009  Schouwburg Arnhem, Arnhem [DansClick]www.schouwburg-arnhem.nl
21 Apr 2009  De Purmarijn, Purmerend [DansClick]www.depurmaryn.nl
16 Apr 2009  Podium Twente - Muziekkwartier, Enschede [DansClick]www.podiumtwente.nl
15 Apr 2009  Schouwburg Almere, Almere [DansClick]www.schouwburgalmere.nl
9 Apr 2009  Zaantheater, Zaandam [DansClick]www.zaantheater.nl
8 Apr 2009  Theater De Lampegiet, Veenendaal [DansClick]www.lampegiet.nl
7 Apr 2009  Leidse Schouwburg, Leiden [DansClick]www.leidseschouwburg.nl
4 Apr 2009  Schouwburg Amstelveen, Amstelveen [DansClick]www.schouwburgamstelveen.nl
3 Apr 2009  Schouwburg Agnietenhof, Tiel [DansClick]www.agnietenhof.nl
2 Apr 2009  Schouwburg het Park, Hoorn [DansClick]www.parkhoorn.nl
31 Mar 2009  Theater Amphion, Doetichem [DansClick]www.amphion.nl
27 Mar 2009  Theater De Vest, Alkmaar [DansClick]www.theaterdevest.nl
26 Mar 2009  Witte Theater, IJmuiden [DansClick]www.wittetheater.nl
25 Mar 2009  Theater 't Speelhuis, Helmond [DansClick]www.theaterspeelhuis.nl
24 Mar 2009  Theaters Tilburg, Tilburg [DansClick]www.theaterstilburg.nl
21 Mar 2009  Theater Castellum, Alphen aan den Rijn [DansClick]www.theatercastellum.nl
18 Mar 2009  Goudse Schouwburg, Gouda [DansClick]www.goudseschouwburg.nl
17 Mar 2009  Theater de Veste, Delft [DansClick]www.theaterdeveste.nl
14 Mar 2009  Schouwburg Kunstmin, Dordrecht [DansClick]www.kunstmin.nl
11 Mar 2009  De Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch [DansClick]www.verkadefabriek.nl
10 Mar 2009  Theater De Maaspoort, Venlo [DansClick]www.maaspoort.nl
7 Mar 2009  Theater Odeon, Zwolle [DansClick]www.odeondespiegel.nl
6 Mar 2009  Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden [DansClick]www.harmonie.nl
4 Mar 2009 20:30 chassé theater, Breda [DansClick]www.chasse.nl
22 Feb 2009 21:00 Fondazione Musica per Roma, Roma [aerowaves]www.auditorium.com
13 Feb 2009  Mousonturm, Frankfurt am Main [aerowaves]www.mousonturm.de
25 Oct 2008 19.00 BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
24 Oct 2008 19.00 BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
22 Oct 2008 20.00 De NWE Vorst, Tilburg www.denwevorst.nl
21 Oct 2008 20:30 Tanztendenzen, Greifswald www.theater-vorpommern.de
21 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
20 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
19 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
18 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
16 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
15 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
14 Jun 2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
31 May 2008 20.00 Pumpenhaus, Münster www.pumpenhaus.de
25 May 2008 21.00 Huis a/d Werf | Stadsschouwburg, Utrecht www.festivalaandewerf.nl
24 May 2008 21.00 Huis a/d Werf | Stadsschouwburg, Utrecht www.festivalaandewerf.nl
19 May 2008 19.30 Museum Beelden aan Zee, SCHEVENINGEN [LINE only]www.beeldenaanzee.nl
19 May 2008 14.30 Museum Beelden aan Zee, SCHEVENINGEN [LINE only]www.beeldenaanzee.nl
10 May 2008 20.15 Cultureel Centrum Lokeren, Lokeren www.lokeren.be
14 Mar 2008 20.00 Kampnagel, Hamburg www.kampnagel.de
13 Mar 2008 20.00 Kampnagel, Hamburg www.kampnagel.de
23 Feb 2008 20.30 c.c. De Spil, Roeselare www.despil.be
19 Feb 2008 20.00 De Lawei, Drachten www.lawei.nl
13 Feb 2008 20.30 Westrand - CC Dilbeek, Dilbeek www.westrand.be
12 Feb 2008 20.15 Cultuurcentrum Kortrijk, Kortrijk www.cultuurcentrumkortrijk.be
10 Dec 2007 13.30 Korzo theater, Den Haag [short version for DANSCLICK]www.korzo.nl
9 Dec 2007 14.00 December Dance | Cultuurcentrum Brugge, Brugge www.decemberdance.be
8 Dec 2007 20.50 Korzo theater, Den Haag [short version for DANSCLICK]www.korzo.nl
20 Nov 2007  Isala Theater B.V., Capelle aan den IJssel www.isalatheater.nl
16 Nov 2007 20.00 The Place, London [sum/some of the parts]www.theplace.org.uk
28 Oct 2007 19.30 eXplore Dance Festival, BUCURESTI www.artlink.org.ro
26 Oct 2007 20.00 Stanica Railwaystation Zilina, Zilina www.stanica.sk
25 Oct 2007 20.00 Stanica Railwaystation Zilina, Zilina www.stanica.sk
11 Oct 2007 20.30 LAKtheater, Leiden www.laktheater.nl
10 Oct 2007 20.30 LAKtheater, Leiden www.laktheater.nl
6 Oct 2007 20.30 Plaza Futura, Eindhoven www.plazafutura.nl
6 Oct 2007 13.00 Nederlandse Dansdagen, Amsterdam [maastricht]www.nederlandsedansdagen.nl
30 Sep 2007 20.30 Melkweg, Amsterdam www.melkweg.nl
29 Sep 2007 20.30 Melkweg, Amsterdam www.melkweg.nl
22 Sep 2007 20.00 Grand Theatre Grenzeloos, Groningen www.grand-theatre.nl
21 Sep 2007 20.00 Grand Theatre Grenzeloos, Groningen www.grand-theatre.nl
6 Sep 2007 20.00 Nagib Festival, Maribor www.nagib.si
7 Jul 2007 20.00 Julidans, Amsterdam [10' preview]www.julidans.com
18 Jun 2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
17 Jun 2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
16 Jun 2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
31 Mar 2007 22.00 Kunstencentrum Vooruit | Minardschouwburg, Gent [sum/some of the P.A.R.T.S.]www.vooruit.be
22 Mar 2007 20.30 Theater Lantaren/Venster, Rotterdam www.lantaren-venster.nl
10 Mar 2007 20.00 METU International Contemporary Dance Festival, Ankara
1 Feb 2007 20.30 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
31 Jan 2007 20.30 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
25 Jan 2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
24 Jan 2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
23 Jan 2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
28 Oct 2006 22.00 Kultuurfaktorij Monty, Antwerpen www.monty.be
27 Oct 2006 22.00 Kultuurfaktorij Monty, Antwerpen www.monty.be
26 Oct 2006 20.00 Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
25 Oct 2006 20.00 Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
12 Oct 2006 20.00 Platform Of Young Choreographers, Zagreb [premiere]www.tala.hr
27 Aug 2006 20.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
27 Aug 2006 19.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
27 Aug 2006 18.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
25 Aug 2006 20.00 ateliers | PACT-zollverein, Essen [work in progress]pact-zollverein.de
27 Jul 2006 20.00 T S E H | Dialogues, moscow [work in progress]www.tseh.dance-net.ru