mapupcoming
Sat 16-04-2011 20:00 Grand Theatre, Groningen [happy 100th show!]www.grand-theatre.nl
Sat 02-10-2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
Fri 01-10-2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
Thu 30-09-2010  STUK kunstencentrum, Leuven www.stuk.be
Thu 29-07-2010 20:00 Dance Arena Festival, Jerusalem www.hazira.org.il
Sat 24-07-2010 20:30 Tmuna Theatre, Tel-Aviv [+ Big Mouth]www.nivoren.com
Fri 23-07-2010 20:00 Tmuna Theatre, Tel-Aviv [+ Big Mouth]www.nivoren.com
Wed 21-07-2010 21:00 acco theatre, Acco [+ Envelope I]www.acco-tc.com
Sat 03-07-2010 19:00 MALTA festival, Poznan www.malta-festival.pl
Fri 02-07-2010 19:00 MALTA festival, Poznan www.malta-festival.pl
Fri 29-01-2010 19:30 Théâtre de Vanves, Vanves (Paris) [festival ARDANTHE]www.theatre-vanves.fr
Fri 25-09-2009  Body/Mind festival, Warszawa [Aerowaves]www.cialoumysl.pl
Thu 02-07-2009  Szene, Salzburg www.sommerszene.net
Thu 07-05-2009 20:00 CAPE, Ettelbruck [Aerowaves]www.cape.lu
Tue 28-04-2009  Lochemse Schouwburg, Lochem [DansClick]www.schouwburglochem.nl
Sun 26-04-2009 20:00 Mu Színház | Nincs Lehetetlen, Holland Kultfeszt, Budapest www.mu.hu
Fri 24-04-2009  theater 't Voorhuys, Emmeloord [DansClick]www.theater-voorhuys.nl
Thu 23-04-2009  Isala Theater B.V., Capelle aan den IJssel [DansClick]www.isalatheater.nl
Wed 22-04-2009  Schouwburg Arnhem, Arnhem [DansClick]www.schouwburg-arnhem.nl
Tue 21-04-2009  De Purmarijn, Purmerend [DansClick]www.depurmaryn.nl
Thu 16-04-2009  Podium Twente - Muziekkwartier, Enschede [DansClick]www.podiumtwente.nl
Wed 15-04-2009  Schouwburg Almere, Almere [DansClick]www.schouwburgalmere.nl
Thu 09-04-2009  Zaantheater, Zaandam [DansClick]www.zaantheater.nl
Wed 08-04-2009  Theater De Lampegiet, Veenendaal [DansClick]www.lampegiet.nl
Tue 07-04-2009  Leidse Schouwburg, Leiden [DansClick]www.leidseschouwburg.nl
Sat 04-04-2009  Schouwburg Amstelveen, Amstelveen [DansClick]www.schouwburgamstelveen.nl
Fri 03-04-2009  Schouwburg Agnietenhof, Tiel [DansClick]www.agnietenhof.nl
Thu 02-04-2009  Schouwburg het Park, Hoorn [DansClick]www.parkhoorn.nl
Tue 31-03-2009  Theater Amphion, Doetichem [DansClick]www.amphion.nl
Fri 27-03-2009  Theater De Vest, Alkmaar [DansClick]www.theaterdevest.nl
Thu 26-03-2009  Witte Theater, IJmuiden [DansClick]www.wittetheater.nl
Wed 25-03-2009  Theater 't Speelhuis, Helmond [DansClick]www.theaterspeelhuis.nl
Tue 24-03-2009  Theaters Tilburg, Tilburg [DansClick]www.theaterstilburg.nl
Sat 21-03-2009  Theater Castellum, Alphen aan den Rijn [DansClick]www.theatercastellum.nl
Wed 18-03-2009  Goudse Schouwburg, Gouda [DansClick]www.goudseschouwburg.nl
Tue 17-03-2009  Theater de Veste, Delft [DansClick]www.theaterdeveste.nl
Sat 14-03-2009  Schouwburg Kunstmin, Dordrecht [DansClick]www.kunstmin.nl
Wed 11-03-2009  De Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch [DansClick]www.verkadefabriek.nl
Tue 10-03-2009  Theater De Maaspoort, Venlo [DansClick]www.maaspoort.nl
Sat 07-03-2009  Theater Odeon, Zwolle [DansClick]www.odeondespiegel.nl
Fri 06-03-2009  Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden [DansClick]www.harmonie.nl
Wed 04-03-2009 20:30 chassé theater, Breda [DansClick]www.chasse.nl
Sun 22-02-2009 21:00 Fondazione Musica per Roma, Roma [aerowaves]www.auditorium.com
Fri 13-02-2009  Mousonturm, Frankfurt am Main [aerowaves]www.mousonturm.de
Sat 25-10-2008 19.00 BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
Fri 24-10-2008 19.00 BIT Teatergarasjen, Bergen www.bit-teatergarasjen.no
Wed 22-10-2008 20.00 De NWE Vorst, Tilburg www.denwevorst.nl
Tue 21-10-2008 20:30 Tanztendenzen, Greifswald www.theater-vorpommern.de
Sat 21-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Fri 20-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Thu 19-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Wed 18-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Mon 16-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Sun 15-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Sat 14-06-2008 22.30 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Sat 31-05-2008 20.00 Pumpenhaus, Münster www.pumpenhaus.de
Sun 25-05-2008 21.00 Huis a/d Werf | Stadsschouwburg, Utrecht www.festivalaandewerf.nl
Sat 24-05-2008 21.00 Huis a/d Werf | Stadsschouwburg, Utrecht www.festivalaandewerf.nl
Mon 19-05-2008 19.30 Museum Beelden aan Zee, SCHEVENINGEN [LINE only]www.beeldenaanzee.nl
Mon 19-05-2008 14.30 Museum Beelden aan Zee, SCHEVENINGEN [LINE only]www.beeldenaanzee.nl
Sat 10-05-2008 20.15 Cultureel Centrum Lokeren, Lokeren www.lokeren.be
Fri 14-03-2008 20.00 Kampnagel, Hamburg www.kampnagel.de
Thu 13-03-2008 20.00 Kampnagel, Hamburg www.kampnagel.de
Sat 23-02-2008 20.30 c.c. De Spil, Roeselare www.despil.be
Tue 19-02-2008 20.00 De Lawei, Drachten www.lawei.nl
Wed 13-02-2008 20.30 Westrand - CC Dilbeek, Dilbeek www.westrand.be
Tue 12-02-2008 20.15 Cultuurcentrum Kortrijk, Kortrijk www.cultuurcentrumkortrijk.be
Mon 10-12-2007 13.30 Korzo theater, Den Haag [short version for DANSCLICK]www.korzo.nl
Sun 09-12-2007 14.00 December Dance | Cultuurcentrum Brugge, Brugge www.decemberdance.be
Sat 08-12-2007 20.50 Korzo theater, Den Haag [short version for DANSCLICK]www.korzo.nl
Tue 20-11-2007  Isala Theater B.V., Capelle aan den IJssel www.isalatheater.nl
Fri 16-11-2007 20.00 The Place, London [sum/some of the parts]www.theplace.org.uk
Sun 28-10-2007 19.30 eXplore Dance Festival, BUCURESTI www.artlink.org.ro
Fri 26-10-2007 20.00 Stanica Railwaystation Zilina, Zilina www.stanica.sk
Thu 25-10-2007 20.00 Stanica Railwaystation Zilina, Zilina www.stanica.sk
Thu 11-10-2007 20.30 LAKtheater, Leiden www.laktheater.nl
Wed 10-10-2007 20.30 LAKtheater, Leiden www.laktheater.nl
Sat 06-10-2007 20.30 Plaza Futura, Eindhoven www.plazafutura.nl
Sat 06-10-2007 13.00 Nederlandse Dansdagen, Amsterdam [maastricht]www.nederlandsedansdagen.nl
Sun 30-09-2007 20.30 Melkweg, Amsterdam www.melkweg.nl
Sat 29-09-2007 20.30 Melkweg, Amsterdam www.melkweg.nl
Sat 22-09-2007 20.00 Grand Theatre Grenzeloos, Groningen www.grand-theatre.nl
Fri 21-09-2007 20.00 Grand Theatre Grenzeloos, Groningen www.grand-theatre.nl
Thu 06-09-2007 20.00 Nagib Festival, Maribor www.nagib.si
Sat 07-07-2007 20.00 Julidans, Amsterdam [10' preview]www.julidans.com
Mon 18-06-2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Sun 17-06-2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Sat 16-06-2007 15.00 OEROL, Midsland-Terschelling www.oerol.nl
Sat 31-03-2007 22.00 Kunstencentrum Vooruit | Minardschouwburg, Gent [sum/some of the P.A.R.T.S.]www.vooruit.be
Thu 22-03-2007 20.30 Theater Lantaren/Venster, Rotterdam www.lantaren-venster.nl
Sat 10-03-2007 20.00 METU International Contemporary Dance Festival, Ankara
Thu 01-02-2007 20.30 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
Wed 31-01-2007 20.30 Grand Theatre, Groningen www.grand-theatre.nl
Thu 25-01-2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
Wed 24-01-2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
Tue 23-01-2007 21.30 Something Raw | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam www.brakkegrond.nl
Sat 28-10-2006 22.00 Kultuurfaktorij Monty, Antwerpen www.monty.be
Fri 27-10-2006 22.00 Kultuurfaktorij Monty, Antwerpen www.monty.be
Thu 26-10-2006 20.00 Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
Wed 25-10-2006 20.00 Kunstencentrum Vooruit, Gent www.vooruit.be
Thu 12-10-2006 20.00 Platform Of Young Choreographers, Zagreb [premiere]www.tala.hr
Sun 27-08-2006 20.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
Sun 27-08-2006 19.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
Sun 27-08-2006 18.00 uitmarkt | Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam [work in progress]www.uitmarkt.nl
Fri 25-08-2006 20.00 ateliers | PACT-zollverein, Essen [work in progress]pact-zollverein.de
Thu 27-07-2006 20.00 T S E H | Dialogues, moscow [work in progress]www.tseh.dance-net.ru