mapupcoming
Thu 11-10-2012 20:15 c.c. Maasmechelen, Maasmechelen www.ccmaasmechelen.be
Sun 17-06-2012 18:00 Schöne Aussicht, Stuttgart www.schoene-aussicht.org
Sat 16-06-2012 20:00 Schöne Aussicht, Stuttgart www.schoene-aussicht.org
Mon 04-06-2012  TanzRäume, Hagen www.tanzraeume.hagen.de
Sat 26-05-2012 17:00 Ã…ben Dans, Roskilde [Swopfestival]abendans.dk
Fri 25-05-2012 13:00 Ã…ben Dans, Roskilde [Swopfestival]abendans.dk
Thu 24-05-2012 13:00 Slagelse Teater, Slagelse [Swopfestival]www.teaterkreds.dk
Wed 23-05-2012 20:00 Holbaek Teater, Holbaek [Swopfestival]www.holbækteater.dk
Tue 22-05-2012 19:30 Odsherred Teater, Nykøbing Sj. [Swopfestival]www.odsherredteater.dk
Thu 10-05-2012 20:30 CC De Leest, Izegem www.deleest.be
Sat 10-03-2012 19:00 Starcke Stücke | Gallus Theater, Frankfurt a. M. www.starke-stuecke.net
Sat 04-02-2012 20:00 tanzhaus nrw, Düsseldorf www.tanzhaus-nrw.de
Wed 25-01-2012 20:30 Frascati, Amsterdam www.frascatitheater.nl
Tue 24-01-2012 20:30 Frascati, Amsterdam www.frascatitheater.nl
Thu 08-12-2011  Corosia, Almere www.corrosia.nl
Wed 09-11-2011 19:30 Plaza Futura, Eindhoven www.plazafutura.nl
Fri 28-10-2011  Theater aan de Parade, s Hertogenbosch www.theateraandeparade.nl
Sun 09-10-2011  Nederlandse Dansdagen, Amsterdam [maastricht]www.nederlandsedansdagen.nl
Sun 02-10-2011 16:00 Stadsschouwburg, Utrecht www.stadsschouwburg-utrecht.nl
Sat 01-10-2011 20:30 Stadsschouwburg, Utrecht www.stadsschouwburg-utrecht.nl
Thu 29-09-2011 19:30 Fest Spiel Haus, St. Pölten www.festspielhaus.at
Sat 10-09-2011 20:30 Theater aan het Vrijthof, Maastricht www.theateraanhetvrijthof.nl
Thu 08-09-2011 19:30 krakeling, amsterdam www.krakeling.nl
Wed 13-04-2011  De Lieve Vrouw, Amersfoort [Dance Smash]www.lievevrouw.nl
Thu 07-04-2011  Theater Aan de Slinger, Houten [Dance Smash]www.theateraandeslinger.nl
Sat 02-04-2011 20:00 Kopergietery, Gent www.dekopergietery.be
Mon 21-03-2011 13:30 Tweetakt Festival Nederland, Utrecht www.tweetakt.nl
Thu 10-03-2011  Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt [Krokusfestival]www.cchasselt.be
Mon 28-02-2011  Szene Bunte Wahne Tanzfestival, Horn www.sbw.at
Sun 27-02-2011  Szene Bunte Wahne Tanzfestival, Horn www.sbw.at
Mon 31-01-2011  STIPDAG, utrecht
Fri 17-12-2010 11:50 Het Klooster, Woerden www.kloosterwoerden.nl
Thu 16-12-2010 11:50 Het Klooster, Woerden www.kloosterwoerden.nl
Thu 18-11-2010 20:00 Frascati, Amsterdam [breaking walls]www.frascatitheater.nl
Wed 17-11-2010 20:00 Frascati, Amsterdam [breaking walls]www.frascatitheater.nl
Sun 07-11-2010 16:00 Huis a/d Werf, Utrecht [het Lab a/d Werf]www.festivalaandewerf.nl
Sat 06-11-2010 20:30 Huis a/d Werf, Utrecht [het Lab a/d Werf]www.festivalaandewerf.nl